mobilnyfacet.pl

Kategorie

Menu

2 wpisy

1 wpis

2 wpisy

Deski kompozytowe w Poznaniu

Kompozyty WPC to idealny materiał pod budowę tarasu. Tworzy się z niego posadzkę, która jest bardzo trwała. Deska kompozytowa poznańskiej firmy TDM Tarasy Drewniane daje możliwość zbudowania takiego tarasu, o jakim marzysz. Do wyboru masz kilka kolorów, które możesz dopasować do swojej elewacji lub ram okiennych. Wszystko będzie wyglądało spójnie i estetycznie. A fachowcy, którzy dowiozą Ci zamówiony materiał, zamontują go według Twoich wytycznych. Mimo iż deski te posiadają jeden rozmiar, masz możliwość ułożenia z nich naprawdę różnych kompozycji. Sam montaż nie wymaga dużej ilości czasu, co jest tylko dodatkową zaletą współpracy z TDM i wyboru ich desek.

Plusy stosowania kompozytów

Zastosowanie kompozytów WPC, na terenie własnego tarasu lub balkonu, daje Ci wiele plusów i odciąża Cię od kilku rzeczy:

  • nie musisz martwić się montażem – robi to firma,
  • czyszczenie jest banalnie proste – wystarczy tylko zamiatać taras,
  • deski są trwałe – nie musisz myśleć o wymianie, chowaniu na zimę,
  • są odporne na temperatury, przez co się nie odkształcają,
  • są ekologiczne.

To tylko najważniejsze zalety desek kompozytowych. Są one również przyjazne dla stopy, mogą na nich spokojnie bawić się dzieci, bez obawy o to, że wejdzie im np. drzazga w nogę. Deski te imitują drewno, ale nie są nim w 100%. Z 40% to tworzywo sztuczne i inne materiały, dzięki czemu deski są tak trwałe i odporne na uszkodzenia. Dla dużych domów, czy małych balkonów takie deski są świetnym rozwiązaniem. A w przypadku trwałych plam wystarczy lekko zetrzeć je papierem ściernym i gotowe. Wybór desek kompozytowych to inwestycja na naprawdę długie lata.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Zobacz także:

Tapeta ścienna

Tapeta ścienna

Sklep z drewnianymi żaluzjami

Sklep z drewnianymi żaluzjami

Estetyczne i bezpieczne rolety

Estetyczne i bezpieczne rolety

Zdobywanie białego certyfikatu

Zdobywanie białego certyfikatu

Rolety rzymskie na wymiar

Rolety rzymskie na wymiar