mobilnyfacet.pl

Kategorie

Menu

4 wpisy

3 wpisy

2 wpisy

Kurtka przeciwdeszczowa

Dlaczego warto mieć w swojej szafie kurtkę przeciwdeszczową? Pogoda lubi płatać figle niezależnie od pory roku. Piękna pogoda za oknem może w jednym momencie przemienić się w urwanie chmury. Takie rzeczy przydarzają nam się zwłaszcza na urlopie. Urlop zawsze planujemy z wyprzedzeniem i nie jesteśmy w stanie z całą pewnością przewidzieć pogodę. Dlatego warto wrzucić do swojego bagażu kurtkę przeciwdeszczową. W sytuacji, gdy dopadnie nas deszcz na urlopie, nie musimy chować się w hotelu czy ośrodku wypoczynkowym. Przecież mamy kurtkę, która pozwoli nam zwiedzać nawet w deszczu bez przemoknięcia czy uczucia chłodu. Kurtka taka nie tylko chroni przed deszczem, ale również przed wiatrem, zapewniając przy tym odpowiednią temperaturę ciała.

Uniwersalność kurtki przeciwdeszczowej

Kurtka przeciwdeszczowa przydaje się zarówno w warunkach miejskich, jak i również podczas spacerów, przejażdżek na rowerze, wypraw w góry, pod namiot, na ryby, a nawet na wycieczkach nad morzem, gdzie przecież nie zawsze świeci słońce. Kurtki przeciwdeszczowe przydają się również podczas aktywności fizycznej w postaci biegania czy nordic walkingu.

Kurtki przeciwdeszczowe mogą być lekkie i chronić tylko od deszczu czy wiatru, ale mogą również dodatkowo być wyposażone w warstwę, która grzeje, a przy tym pozwala ciału oddychać, tak, aby nie doprowadzać do pocenia się. Ciepłe kurtki przeciwdeszczowe wyposażone są w membrany mające najwyższy stopień wodoszczelności, a także ochrony przed wilgocią.

Podczas wyboru kurtki przeciwdeszczowej zawsze kieruj się następującymi cechami:

  • wodoodporność,
  • ochrona przed dostępem wiatru,
  • oddychalność.

Zapraszamy do turystycznego sklepu Napieszo.pl, w którym znajdziesz kurtki przeciwdeszczowe damskie i męskie firmy Brugi oraz Hi-Tec.


"Tempo" Dorota Michalska
Sikorskiego 111
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 720 61 58

Zobacz także:

Łapy trenera

Łapy trenera

Kropka w Kratkę - tkanina Minky

Kropka w Kratkę - tkanina Minky

Merida - Poznań

Merida - Poznań