mobilnyfacet.pl

Kategorie

Menu

2 wpisy

1 wpis

2 wpisy

Regały magazynowe wysokiego składowania cena

Wielkopolski lider rynku optymalizacji przestrzeniOdpowiednio zoptymalizowana przestrzeń magazynu czy hurtowni to wielki plus dla przedsiębiorcy, a z pewnością dla całej firmy. Dzięki dobrze przemyślanemu zagospodarowaniu przestrzeni firma jest w stanie pracować znacznie wydajniej, a co za tym idzie przynosić sukces! Jeżeli i Tobie marzy się dobrze prosperująca i sprawna firma, to z pewnością nie możesz pominąć oferty poznańskiej firmy Rema Storage Solution. Jako liderzy w branży produkcyjnej regałów magazynowych i innych, stawiają oni na jakość produktu i usług, dlatego ich oferta nie ogranicza się do pojedynczego modelu produktu, ale do gamy wielu regałów mających usprawnić pracę w odmiennych sobie branżach np. w produktach paletowych znajdziesz:
  • Regały paletowe wysokiego składowania,

  • Regały Long Span,

  • Regały półkowe ciężkie,

  • Regały magazynowe wolnostojące.Oprócz zachwycających cen, jakie firma oferuje za stworzenie regałów magazynowych wysokiego składowania producent tworzy regały idealne dla:
  • Hurtowni,

  • Archiwów,

  • Bibliotek,

  • Sklepów,

  • Specjalistycznych ośrodków jak szpitale, placówki oświatowe i medyczne itp.Ceny produktów z poszczególnych działów różnią się ze względu na ich funkcjonalność, na ich wygląd, technologię stworzenia oraz przede wszystkim, przez wzgląd na ich wyporowość i wytrzymałość. Cena regału magazynowego wysokiego składowania będzie być może wyższa od regału bibliotecznego, przez wzgląd na przeznaczenie, jakim jest utrzymywanie oraz przechowywanie towarów znacznie więcej ważących, aniżeli książki czy dokumenty. Regały tworzone w grupie produktów magazynowych i paletowych charakteryzują się sporą ładownością oraz wytrzymałością na ciężar bliski kilku tysiącom kilogramów. Tak przystosowany i wyprodukowany produkt, stanowi ważny element całego magazynu.REMA STORAGE SOLUTIONS
Iłowska 22A
61-311 Poznań
tel. +48 61 307 0510

Zobacz także:

Frezowanie Wrocław

Frezowanie Wrocław

Ułatwienie pracy lektorów

Ułatwienie pracy lektorów

Regeneracja tylnej belki Laguna

Regeneracja tylnej belki Laguna

Renowacja ogrodów— Poznań

Renowacja ogrodów— Poznań

ELKOR – doskonała jakość i niezwykła precyzja w atrakcyjnych cenach

ELKOR – doskonała jakość i niezwykła precyzja w atrakcyjnych cenach