mobilnyfacet.pl

Kategorie

Menu

2 wpisy

3 wpisy

2 wpisy

Zamówienia publiczne - szkolenie

Jak w sposób prawidłowy przygotować dokumentację ofertową do przetargu na realizację zamówienia publicznego, wie w istocie niezbyt duża liczba prawników. Tego rodzaju oferta wiąże się z posiadaniem wszechstronnej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego. W związku z tym niektóre kancelarie prawne wyspecjalizowały się w obsłudze oferentów firmowych, a także jednostek publicznych, które ogłaszają przetargi. Jedną z takich kancelarii jest warszawskie biuro mecenasa Grzegorza Mazurka. Ono i jego zespół prawników posiadają gruntowną wiedzę związaną ze sferą zamówień publicznych. Oprócz pomocy odnośnie przygotowywania ofert, kancelaria prowadzi także sprawy związane z procedurą odwołań od rozstrzygnięć przetargowych.

Wiedza daje przewagę

Jeszcze innym polem działań kancelarii prowadzących obsługę oferentów przetargowych, są szkolenia ( http://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne.html). Program szkoleń ma przede wszystkim związek z licznymi nowelizacjami prawa o zamówieniach publicznych. Jest to oferta adresowana do:

  • jednostek publicznych ogłaszających przetargi,
  • firm startujących w przetargach,
  • podmiotów wykonujących prace w ramach kontraktu.

Należy wyjaśnić, że często problem nie wiąże się z tym, że dana firma nie jest w stanie podołać warunkom przetargu. Bardziej chodzi o poprawne, a właściwie bardzo precyzyjne dopełnienie wszelkich wymogów formalnych odnośnie dokumentacji przetargowej. Nawet najlepszy oferent z najbardziej atrakcyjną propozycją realizacji kontraktu nic nie zdziała, jeśli nie dopełni wszelkich wymogów związanych z przygotowaniem oferty


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Grójecka 194
02-390 Warszawa
tel. 22 305 36 55

Zobacz także:

Adwokat w Poznaniu

Adwokat w Poznaniu

Pomoc kancelarii prawnej przy zakładaniu spółek

Pomoc kancelarii prawnej przy zakładaniu spółek